Приватний нотаріус Євген Незнайко

Оформлення банківських карток

Засвідчення банківської картки, а точніше підпису керівника і головного бухгалтера на ній, – одна з першочергових дій при створенні юридичної особи, оскільки засвідчена банківська картка необхідна для відкриття розрахункового рахунку.

Для того, аби швидко і просто засвідчити банківську картку, звертайтеся до професійного нотаріуса, минаючи усіляких посередників.

У чому перевага засвідчення безпосередньо у нотаріуса?

Основною перевагою звернення безпосередньо до нотаріуса є те, що вам не потрібно надавати витяг з Реєстру юр. осіб. Тобто, не доведеться витрачати свій час на його отримання в держ. органах.

Крім цього нотаріус виготовляє даний документ на місці безкоштовно, що дозволяє заощадити не тільки час, а й гроші. При цьому, відправивши необхідні документи по E-mail, можна заощадити ще більше часу. Також можна запросити нотаріуса провести процедуру прямо у вас в офісі.

Які документи потрібні?

Для оформлення банківської картки необхідно підготувати:

  • статут;
  • документ про призначення директора;
  • паспорт директора.

У разі, якщо існує необхідність засвідчити також підпис головбуха, то додатково необхідно підготувати:

  • наказ про його призначення на посаду;
  • паспорт.

Зверніть увагу!

  • У разі якщо юридична особа була створена не раніше 2016 року, то замість оригіналу статутного документа і виписки досить коду опису, за допомогою якого нотаріус має можливість ознайомитися з ними он-лайн.
  • Вся процедура займає не більше 10-15 хвилин!

_______________________________

Якщо ви не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або у вас виникли додаткові питання щодо оформлення банківських карток, телефонуйте за номерами:

+38/063/ 1333 997
+38/067/ 1333 997
+38/050/ 1333 997

Нотаріус безкоштовно проконсультує вас з усіх спряжених питань.

Послуги для населення
відкрити розділ
Послуги для бізнесу
відкрити розділ