Приватний нотаріус Євген Незнайко

Передоручення

Якщо вам необхідно наділити вашого представника максимальним спектром повноважень, ви можете звернутися до професійного нотаріуса, який оформить довіреність з правом передоручення.

У чому перевага довіреності з правом передоручення?

Якщо ви плануєте делегувати повіреному значний перелік повноважень, може трапитися так, що він буде не в змозі виконувати всі покладені на нього функції. В такому випадку вам доведеться самостійно шукати ще одного або декількох повірених.

Однак набагато простіше делегувати своєму повіреному право передоручення. Завдяки цьому ваш представник зможе самостійно шукати і залучати для представлення ваших інтересів третіх осіб. Це особливо актуально для бізнесу.

Нові ризики при цьому не виникають, оскільки:

  • передати субповіреним ваш представник зможе лише ті повноваження, які були делеговані йому самому;
  • строк субдовіреності не може перевищувати строк основної;
  • субпіверені не можуть передоручати делеговані їм повноваження.

Які документи потрібні?

Для оформлення довіреності з правом передоручення потрібний той же комплект документів, що і для оформлення звичайної довіреності.

А ось повіреному, який на підставі виданої йому довіреності бажає оформити довіреність на третю особу в порядку передоручення необхідно додати в комплект документів оригінал основної довіреності.

Зверніть увагу!

  • Довіреність в порядку передоручення допускає можливість передачі повноважень відразу декільком субповіреним, які зможуть діяти незалежно один від одного.

_______________________________

Якщо ви не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або у вас виникли додаткові питання щодо оформлення довіреності з правом передоручення, телефонуйте за номерами:

+38/063/ 1333 997
+38/067/ 1333 997
+38/050/ 1333 997

Нотаріус безкоштовно проконсультує вас з усіх спряжених питань.

Послуги для населення
відкрити розділ
Послуги для бізнесу
відкрити розділ