Передоручення

Якщо вам необхідно наділити вашого представника максимальним спектром повноважень, ви можете звернутися до професійного нотаріуса, який оформить довіреність із правом передоручення.

У чому перевага довіреності з правом передоручення?

Якщо ви плануєте делегувати повіреному значний перелік повноважень, може трапитися так, що він не зможе виконувати всі покладені на нього функції. В такому випадку вам доведеться самостійно шукати ще одного або декількох повірених.

Однак набагато простіше делегувати своєму повіреному право передоручення. Завдяки цьому ваш представник зможе самостійно шукати та залучати для представлення ваших інтересів третіх осіб. Це особливо актуально для бізнесу.

Нові ризики при цьому не виникають, оскільки:

  • передати субповіреним ваш представник зможе лише ті повноваження, які були делеговані йому самому;
  • термін субдовіреності не може перевищувати термін основної;
  • субпіверені не можуть передоручати делеговані їм повноваження.

Які документи потрібні?

Для оформлення довіреності з правом передоручення потрібний той самий комплект документів, що і для оформлення звичайної довіреності.

А ось повіреному, який на підставі виданої йому довіреності бажає оформити довіреність на третю особу в порядку передоручення необхідно додати до комплекту документів оригінал основної довіреності.

Зверніть увагу!

  • Довіреність у порядку передоручення допускає можливість передачі повноважень одразу декільком субповіреним, які зможуть діяти незалежно один від одного.

_______________________________

Якщо ви не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або у вас виникли додаткові питання щодо оформлення довіреності з правом передоручення, телефонуйте за номерами:

+38/063/ 1333 997
+38/067/ 1333 997
+38/050/ 1333 997

Нотаріус безкоштовно проконсультує вас з усіх спряжених питань.

Послуги для населення
відкрити розділ
Послуги для бізнесу
відкрити розділ