Приватний нотаріус Євген Незнайко

Реєстрація прав на нерухомість

Якщо вам необхідно зареєструвати своє право на нерухомість, не ставши при цьому жертвою шахраїв, звертайтеся тільки до перевірених нотаріусів!

Як уникнути обману при реєстрації права на нерухомість?

У зв’язку з тим, що з 1 січня 2016 року було скасоване «Свідоцтво про право власності», тепер власник отримує лише виписку з реєстру. Причому законодавством передбачено, що ця виписка друкується не на бланку суворої звітності, а на звичайному аркуші паперу, на якому немає ані підпису, ані печатки.

Ця зміна в законодавстві породила безліч лжеюристів, лжереєстраторів і лженотаріусів. Шахраї обіцяють довірливим громадянам зареєструвати право на нерухомість, і аби обман не розкрився відразу, навіть видають щось схоже на виписку. Однак зрозуміло, що вони нічого не реєструють, оскільки у них немає доступу до Реєстру, а виписку самостійно малюють в фотошопі.

В результаті постраждалі віддають шахраям гроші за нібито реєстрацію, і плюс до цього залишаються з незареєстрованим правом власності.

Аби уникнути шахрайства, звертайтеся тільки до перевірених нотаріусів, які мають Свідоцтво, видане Міністерством Юстиції України.

Які документи необхідно подати для реєстрації?

У загальному випадку нотаріусу потрібні:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • документ, що свідчить про наявність у вас права власності.

Зверніть увагу!

  • До 1 січня 2016 року власнику видавалося «Свідоцтво про право власності» з печаткою. Тепер, оскільки вся інформація зберігається в реєстрі, видача таких свідоцтв скасована і власник отримує лише виписку з реєстру.

_______________________________

Якщо ви не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або у вас виникли додаткові питання щодо реєстрації прав, телефонуйте за номерами:

+38/063/ 1333 997
+38/067/ 1333 997
+38/050/ 1333 997

Нотаріус безкоштовно проконсультує вас з усіх спряжених питань.

Послуги для населення
відкрити розділ
Послуги для бізнесу
відкрити розділ